Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP we Wrocławiu w wyniku szeroko zakrojonej pracy operacyjnej zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę odpowiedzialnego za liczne oszustwa. 66-latek następne 7 lat spędzi za kratkami.

Kryminalni z Wrocławia zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i przed zasądzoną karą siedmiu lat pozbawienia wolności. Mężczyzna dokonał licznych oszustw, celowo wprowadzając w błąd placówki bankowe co do kondycji prowadzonej przez siebie spółki. Na tej podstawie uzyskiwał pożyczki pieniężne, których nie spłacał.

Praca operacyjna kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu doprowadziła w godzinach porannych do jego zatrzymania. Mężczyzna, chcąc uniknąć kontaktu z mundurowymi, przemieszczał się naprzemiennie 7 samochodami, których był właścicielem. 66-latek został zatrzymany podczas wsiadania do jednego z nich w typowanym przez policjantów miejscu jego przebywania.

Na rękach mężczyzny znalazły się kajdanki i po chwili przyszło nieuchronne, czyli rozpoczęcie odbywania przez niego kary 7 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię