Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli wykazali się skutecznością i profesjonalizmem. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który posiadał ponad 2,5 kg marihuany. Policjanci zabezpieczyli również od obywatela Białorusi pieniądze w kwocie ponad 3 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar i grzywien. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i trafił do aresztu na trzy miesiące.

Policjanci z wolskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 24-letniego obywatela Białorusi. Z ich operacyjnych informacji  wynikało, że mężczyzna może posiadać przy sobie znaczne ilości narkotyków. Podczas obserwacji zauważyli, że mężczyzna, który był w ich zainteresowaniu, posiada przy sobie torbę i przez cały czas próbuje wykonać połączenie telefoniczne. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Okazało się, że czujność ich nie zawiodła. 24-latek posiadał w torbie cztery rolki z folii przezroczystej z zawartością suszu roślinnego o wadze ponad 2,5 kg.

Obywatel Białorusi został zatrzymany, kryminalni zabezpieczyli od mężczyzny pieniądze w kwocie ponad 3 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar i grzywien. 24-latek trafił do policyjnej celi. Dalej sprawą zajęli się śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu przez nich materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu 24-latek trafił do aresztu na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię