Kryminalni z Komisariatu I Policji w Częstochowie poszukują 4 mężczyzn i kobietę, którzy wspólnie i w porozumieniu okradli starszą kobietę w jednym z częstochowskich sklepów. Publikujemy nagranie z monitoringu z wizerunkami sprawców. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z policją – tel. 478581151 lub 997.

Do zdarzenia doszło 15 czerwca 2022 roku w Częstochowie przy ulicy Wieluńskiej w jednym ze sklepów wielobranżowych. Do starszej kobiety podszedł młody mężczyzna o ciemnej karnacji i zaczął wypytywać o produkt, który zdjął z półki. Gdy stali przy regale z żywnością, inny mężczyzna i kobieta wyciągnęli jej portfel z torebki i ukradli znajdującą się tam gotówkę i kartę bankomatową. Ustalenia przeprowadzone przez kryminalnych z „jedynki” wskazują, że sprawców łącznie było 5 – 1 kobieta i 3 mężczyzn o śniadej cerze oraz 1 mężczyzna o jasnej cerze.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 85 811 51 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112, albo 997.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię