Policjanci z Oleśnicy (województwo dolnośląskie) wyjaśniają okoliczności wydarzeń, które rozegrały się w miejscowości Syców. Po mieście ganiała się grupa uzbrojonych w maczety i noże mężczyzn.

AKTUALIZACJA: W piątek, 24 lipca policjanci poinformowali o pierwszym zatrzymaniu w sprawie: Uzbrojeni w maczety ganiali się po ulicach. Pierwsze zatrzymanie kontrterrorystów

Na nagraniach zamieszczonych w Internecie przez miejscowy portal mojaolesnica.pl widać grupę półnagich umięśnionych mężczyzn, którzy uzbrojeni w maczety i noże biegają po centrum miejscowości wykrzykując niecenzuralne słowa.

Oficer prasowy policji w Oleśnicy przyznaje, że funkcjonariusze zapoznali się z nagraniem i wyjaśniają okoliczności uwiecznionych na nim wydarzeń. Młodszy aspirant Aleksandra Pieprzycka podkreśla, że żadna z osób znajdujących się na nagraniu nie ucierpiała. Jednocześnie miejscowa policja prosi o pomoc w ustaleniu uczestników zajścia, publikując ich wizerunek. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób można kierować pod numer telefonu 47 87 265 00, 47 87 262 00 lub alarmowy 112 oraz 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

2 KOMENTARZE

  1. „Na nagraniach zamieszczonych w Internecie przez miejscowy portal mojaolesnica.pl widać grupę półnagich UMIĘŚNIONYCH MĘŻCZYZN, którzy uzbrojeni w maczety i noże biegają po centrum miejscowości wykrzykując niecenzuralne słowa.” – haha, jakich umięśnionych? Toż to spaślaki jakieś i na pewno nie mężczyźni xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię