Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w nocy w Chełmie. Samochód marki Lexus na łuku drogi zjechał na chodnik i uderzył w ścianę murowanego domu, po czym zapalił się. W trakcie prowadzonej akcji gaśniczej ujawnione zostały zwłoki osoby kierującej pojazdem. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia oraz personalia ofiary wypadku.

Do tego tragicznego wypadku doszło po godzinie 1 w nocy na ulicy Kolejowej w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód osobowy marki Lexus (na zagranicznych numerach rejestracyjnych) na łuku drogi zjechał na chodnik, a następnie uderzył w ścianę murowanego domu.

Na skutek uderzenia pojazd zapalił się. Wezwana na miejsce straż pożarna przystąpiła do akcji gaśniczej. Po ugaszeniu pożaru we wnętrzu ujawnione zostały zwłoki osoby kierującej pojazdem. Na miejscu wypadku policjanci z chełmskiej drogówki prowadzili oględziny pod nadzorem prokuratora. Ciało ofiary wypadku zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Ustalane są personalia ofiary.

W domu, w który uderzył pojazd, przebywała trzyosobowa rodzina. Jak ustalono, nikomu z domowników nie stało się nic poważnego. O zdarzeniu powiadomiony został nadzór budowalny. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię