Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w gminie Radecznica (województwo lubelskie). Kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem, otarł się o barierkę mostu i wjechał do rzeki. W pojeździe znajdowali się również pasażerowie. Jeden z nich, 18-letni mieszkaniec gminy Radecznica z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący skodą był trzeźwy.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Zaburze w piątek tuż po godzinie 22.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda chcąc uniknąć zderzenia z sarną gwałtownie przyhamował i skręcił w prawo.

Pojazd wpadł w poślizg, zjechał na pobocze, otarł się o barierkę mostu i wjechał do rzeki. Kierujący skodą 18-letni mieszkaniec Radecznicy oraz dwóch pasażerów samodzielnie wyszli z pojazdu. Strażacy udzielili pomocy medycznej uczestnikom zdarzenia.

Niestety jeden z pasażerów, 18-letni mieszkaniec gminy Radecznica wymagał pomocy specjalistycznej, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Na miejscu policjanci wraz ze strażą pożarną zabezpieczali miejsce zdarzenia. Mundurowi prowadzą czynności, które pozwolą ustalić szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię