Szczycieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego śmierć poniosło trzech mieszkańców powiatu szczycieńskiego. Cztery osoby podróżowały pojazdem osobowym marki Skoda Fabia. Na trasie Szczytno – Witówko, niedaleko miejscowości Sędańsk w Gminie Szczytno pojazd z nieustalonych przyczyn wpadł do rzeki.

W dniu 23 czerwca 2022 roku, około godziny 22, dyżurny szczycieńskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w okolicach miejscowości Sędańsk nieopodal Szczytna. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że pojazd osobowy marki Skoda Fabia znajduje się w rzece. Z pojazdu zostały wydobyte trzy osoby- kobieta i dwóch mężczyzn. Pomimo podjętej akcji ratowniczej nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanym. Osoby poszkodowane w tym zdarzeniu to mieszkańcy powiatu szczycieńskiego.

W toku dalszych prowadzonych czynności, kilkaset metrów od miejsca ujawnienia pojazdu, został odnaleziony mężczyzna, który również brał udział zdarzeniu. Został przewieziony do szpitala. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora podjęli czynności zmierzające do ustalenia przyczyny, jak również wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię