Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w środę. Kierująca renaultem, na skrzyżowaniu ulic Zbyszewskiego i Kotuli, wjechała w ogrodzenie posesji. Okazało się, że kierująca oraz dwie pasażerki auta są nietrzeźwe.

W środę około godz. 11 policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu z udziałem najprawdopodobniej nietrzeźwej kierującej. Na miejscu funkcjonariusze zastali kierująca renautem, która jechała wraz z dwiema pasażerkami.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kobiet. Okazało się, że kierująca, 19-letnia mieszkanka Rzeszowa, była pijana. Badanie wykazało u niej ponad 2 promile alkoholu. Nietrzeźwe były również jej pasażerki, u których badanie wykazało odpowiednio 0,9 i 1,4 promila.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Kierująca renaultem jadąc ul. Kotuli, na wysokości z ul. Zbyszewskiego, skręciła nagle w prawo, straciła panowanie nad prowadzonym samochodem i uderzyła w ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, natomiast uszkodzeniu uległy ogrodzenie i samochód.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię