Niektórzy dla lajków są w stanie zaryzykować nawet własne życie, gdy stawiają czoła ekstremalnym wyczynom znacznie wykraczającym poza ich możliwości. Ten Amerykanin spojrzał śmierci w twarz. Prawie utonął pod lodem.

W poniedziałek niejaki Jason Clark zamieścił na swoim Tik Toku wideo, na którym podejmuje próbę przepłynięcia pod lodem od przerębla do przerębla. Przypadek opisują media w USA.

Amerykanin zupełnie nie spodziewał się, że za chwilę prawdopodobnie przeżyje największy koszmar w swoim życiu. Po oswojeniu się z lodowatą wodą mężczyzna dał nura w kierunku przerębli, którą planował wydostać się na powierzchnię. Wszystko telefonem komórkowym kręci dziewczyna, z którą wybrał się nad jezioro. Już po kilku metrach Clark stracił jednak orientację i minął otwór. Gdy to niego dotarło, wpadł w panikę. Próbował nawet przełamać lód plecami. Ostatecznie jakimś cudem udało mu się wrócić do pierwszego przerębla, ale od utonięcia dzieliły go sekundy. Jego wyraz twarzy mówi wszystko:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I have never been this close to dying. I didn’t think my eyeballs would freeze so quick. The surface of the water where the hole was didn’t look any different than the bottom of the ice. When I flipped around and felt solid ice I thought I was at the hole. When I wasn’t that’s when I decided to head back and follow the dust I kicked up. The dust I kicked up had drifted and led me further away. I then tried to break the ice with my back, you can see in the video. I don’t know what made me turn around one last time. I was so short on breath I couldn’t really see anymore. I had accepted that was it and I wasn’t going to make it. I swung my hand at what I though was just a lighter spot of ice and my hand came through. I then got a ton of energy to stand up. It took 2-3 breaths to regain my vision after resurfacing. Aftermath is in the other video. 📷: @abbytodolist was filming. When there are scary moments I joke a lot. She genuinely thought it was another one of my jokes and didn’t recognize the severity of the situation.

Post udostępniony przez Jason Clark (@jasontodolist)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię