Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Śródmieściu przyjęli zgłoszenie o oddaleniu 16-letniej Patrycji Pietrzak. Dziewczyna 18 lutego 2025 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wróciła.
Patrycja Pietrzak wyglądu na 18 lat, ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie blond włosy, niebieskie oczy. W chwili wyjścia z domu miała na sobie czarną, zimową kurtkę, jasny polarowy dres, ciemne buty. Posiada przy sobie czarną torbę.
W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 16-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Śródmieściu tel. 47-74-21-155 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.
Napisz komentarz
Komentarze