niedziela, 27 kwietnia 2025 12:11

Radiowóz zmiażdżony na autostradzie A4. W wypadku poszkodowani zostali policjanci

Radiowóz zmiażdżony na autostradzie A4. W wypadku poszkodowani zostali policjanci
Do niezwykle groźnie wyglądającego wypadku z udziałem radiowozu doszło dziś w nocy na dolnośląskim odcinku autostrady A4.

Zdarzenie miało miejsce w okolicy 113 kilometra autostrady, na terenie powiatu jaworskiego. Policjanci zostali zadysponowani w związku z awarią cysterny - mieli zabezpieczać miejsce jej postoju do czasu usunięcia usterki.

Mundurowi przebywali w radiowozie ustawionym za cysterną, gdy w ich pojazd z impetem wjechał bus. Siła uderzenia była tak duża, że tył radiowozu został zniszczony, a przednia część pojazdu wbiła się pod cysternę. Aby uwolnić zakleszczonych w radiowozie policjantów konieczna była interwencja strażaków.

Obaj poszkodowani policjanci zostali zabrani do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Foto: Jawor 998

jawor wypadek radiowoz 1

jawor wypadek radiowoz 1

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze