Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21-letniego mieszkańca Głogowa. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli blisko 1200 porcji marihuany. Mężczyzna jest również podejrzany o udzielanie około 3000 porcji narkotyków innym osobom. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego komendy powiatowej w Głogowie zatrzymali 21-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz ich rozprowadzanie.

Do zatrzymania doszło w ubiegłym tygodniu. W trakcie czynności policjanci znaleźli w mieszkaniu mężczyzny znaczne ilości środków odurzających. Zabezpieczono blisko 1200 porcji marihuany oraz przedmioty świadczące o procederze sprzedaży narkotyków innym osobom.

Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, uczestniczenia w ich obrocie oraz udzielania innym osobom za pieniądze. Policjanci ustalili, że w ten sposób udzielił nie mniej niż 3000 porcji narkotyku innym osobom.

Na wniosek policji i prokuratury sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Dolnośląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię