Prawie 100 gramów amfetaminy znaleźli funkcjonariusze z Wydziału Narkotykowego KMP w Łodzi w szafce, mieszkaniu i podczas przeszukania osobistego jednego z pracowników łódzkiego hipermarketu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia.

Monitorując środowisko przestepcze łódzcy policjanci ustalili, że w jednym z łódzkich hipermarketów pracuje mężczyzna posiadający środki odurzające. 26 czerwca 2020 roku we wczesnych godzinach rannych, kryminalni przyjechali na parking bałuckiego marketu i rozpoczęli obserwację. Po krótkiej chwili stróże prawa zauważyli wytypowanego mężczyznę. Podczas legitymowania 29-latek zachowywał się nerwowo i twierdził, że nie posiada przy sobie przedmiotów zabronionych.

Mimo jego zapewnień, funkcjonariusze przeszukali go. Nie zdziwił ich widok ośmiu zawiniątek z folii aluminiowej i torebki foliowej z białym proszkiem w kieszeni jego spodni. Idąc dalej tym tropem, funkcjonariusze poszli do miejsca pracy mężczyzny. Okazało się, że w szafce ubraniowej znajdowało się kolejne siedem zawiniątek. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli w jego komórce. Łącznie mężczyzna posiadał ponad 93 gramy amfetaminy. Zostanie mu przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Takie przestępstwo jest zagrożone karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię