Policjanci zatrzymali 27-letniego głogowianina, który groził nożem swojej konkubinie. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki w ilości 40 porcji marihuany, czterech sadzonek tej rośliny oraz wagę elektroniczną. Decyzją sądu, na wniosek policji i prokuratury podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

27-latek został zatrzymany krótko po tym jak policjanci otrzymali zgłoszenie, że groził nożem swojej konkubinie. Mężczyzna robił to publicznie w obecności świadków a następnie uciekł. 27-latek to osoba dobrze znana policjantom. Wielokrotnie już wchodził w konflikt z prawem.

Po zatrzymaniu policjanci przeprowadzili przeszukanie jego mieszkania. Ujawnili w nim narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 40 porcji marihuany, cztery sadzonki tego narkotyku oraz wagę elektroniczną.

Podejrzany usłyszał zarzuty za grożenie innej osobie pozbawieniem życia oraz zmuszanie jej do określonego zachowania. Grozi za to kara pozbawienia wolności  do lat trzech. Podobna kara grozi za posiadanie narkotyków i ich uprawę.

Na wniosek policji i prokuratury, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 27 – latka na okres 3 miesięcy.

Źródło: policja w Głogowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię