Wszystko zaczęło się od pracy kryminalnych, którzy podejrzewali 64-latka o posiadanie narkotyków. Po przeszukaniu posesji okazało się, że było tam blisko 4 kilogramy suszu oraz ponad 20 krzewów konopi indyjskiej. Mężczyzna został już zatrzymany i grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego głubczyckiej komendy od kilku tygodni pracowali nad sprawą w której podejrzewali 64-letniego mieszkańca gminy Baborów o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w toku sprawdzeń ustalili, gdzie zamieszkuje podejrzany i zaplanowali akcję.

Po wejściu policjantów na teren posesji zastali kompletnie zaskoczonego mężczyznę. Nie spodziewał się, że funkcjonariuszom uda się ujawnić jego kryjówkę, w której miał narkotyki. W działaniach brały udział wzmożony siły policji z uwagi na podejrzenie, że w środku mogą znajdować się duże ilości narkotyków. Informacje uzyskane przez kryminalnych pozwoliły na szybkie działanie na miejscu i odnalezienie substancji. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 64-latka, policjanci znaleźli tam blisko 4 kilogramy suszu marihuany oraz ponad 20 roślin konopi indyjskiej.

64-latek został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły przedstawić podejrzanemu zarzuty za które grozi mężczyźnie do 15 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię