archiwum

60-latek na jednym z portali erotycznych umówił się z kobietą na usługę i wpadł na pomysł, że zamówi jeszcze przez dostawę taksówką alkohol i inne przedmioty. Kiedy wrócił z zamówieniem, 28-latka zniknęła wraz z jego pieniędzmi w kwocie powyżej tysiąca złotych i kapeluszem. Kryminalni ustalili kobietę i odzyskali utracone mienie. Teraz podejrzanej warszawiance, może grozić do 5 lat więzienia.

Na początku bieżącego miesiąca (6 lipca) tego roku, policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy od 60-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego. Z opisu mężczyzny wynikało, że tego dnia około godz. 19:00 będąc przejazdem w Toruniu wszedł na jeden z portali erotycznych i umówił się z kobietą na usługę. Mężczyzna będąc w mieszkaniu wynajętym przez kobietę przy ul. Gałczyńskiego  wpadł na pomysł, że zamówi jeszcze przez dostawę taksówką alkohol i inne przedmioty.

Kiedy taksówkarz przyjechał pod wskazany adres mężczyzna pozostawił portfel oraz rzeczy osobiste w mieszkaniu,  do którego zaprosiła go kobieta i zszedł na dół. Kiedy wrócił z zamówionymi przedmiotami 28 -latka nie otworzyła mu drzwi i zniknęła m.in. wraz z pieniędzmi w kwocie powyżej tysiąca złotych. Mężczyzna o wszystkim zawiadomił policję.

Ustalenie kobiety dla kryminalnych z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście okazało się nie lada wyzwaniem, bo ta co chwilę zmieniała adresy wynajmowanych mieszkań oraz telefony. Policjanci nie dali jednak za wygraną i dwa dni temu doszło do jej zatrzymania. Z ust śledczych usłyszała zarzut i przyznała się do dokonanej kradzieży. Dodatkowo kryminalni  odzyskali pieniądze tego mężczyzny oraz jego nakrycie głowy, które wkrótce wrócą do właściciela. Teraz kobiecie pochodzącej z Warszawy może grozić do 5 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię