Do 10 lat pozbawienia wolności grozić może 58-latce zatrzymanej przez piaseczyńskich kryminalnych. Kobieta nie tylko posiadała środki odurzające ale również udzielała je innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego stale monitorują środowiska przestępcze dokonując zatrzymań osób wchodzących w konflikt z prawem. Kiedy funkcjonariusze uzyskali informacje o tym, że 58-latka w miejscu swojego zamieszkania posiada środki odurzające, niezwłocznie przystąpili do weryfikacji tej wiedzy. W godzinach popołudniowych zjawili się w jednym z mieszkań na terenie Piaseczna, a tam zastali nie tylko 58-latkę, ale również 44-latka. W trakcie przeszukania lokalu zabezpieczone zostały mefedron, amfetamina oraz marihuana.

Zarówno kobieta jak też mężczyzna trafili do policyjnego aresztu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów obydwu osobom. 44-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, 58-latka za posiadanie ale również odpłatne udzielanie narkotyków innej osobie.

Przypominamy, że za posiadanie oraz udzielanie zabronionych substancji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię