Lęborscy policjanci zatrzymali 46-latka, który prezentował małoletnim poniżej 15 roku życia czynności seksualne. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W zeszłym tygodniu dyżurny lęborskiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z wakacyjnych miejscowości na terenie powiatu lęborskiego mężczyzna masturbuje się na oczach dzieci. Niezwłocznie we wskazany rejon skierowano patrole. W rozmowie ze zgłaszającymi policjanci ustalili, że przy małoletnich dziewczynkach, będących na wypoczynku letnim w nadmorskiej miejscowości w świetlicy onanizował się 46-letni mieszkaniec tego samego ośrodka. Dzieci podały rysopis tego mężczyzny policjantom, którzy przyjechali na interwencję. Mundurowi natychmiast zaczęli poszukiwania tego mężczyzny i po chwili go zatrzymali. 46-latek trafił do policyjnego aresztu a śledczy zajęli się wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu policjanci przeprowadzili z nim czynności procesowe, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Lęborku.

Po zebraniu materiału dowodowego przez mundurowych, w piątek 5.08 mężczyzna usłyszał zarzut prezentowania wykonania czynności seksualnej polegającej na onanizowaniu się przed małoletnimi poniżej 15 roku życia w celu zaspokojenia seksualnego. Prokurator Rejonowy w Lęborku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakaz opuszczania kraju. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię