Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który groził swoim sąsiadkom. Z wstępnych informacji wynika, że mężczyzna zostawiał listy pod drzwiami zawierające treści wulgarne oraz groźby pozbawienia życia i zdrowia. Podejrzany usłyszał łącznie cztery zarzuty karne. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa otrzymali zgłoszenie w sprawie kłopotliwego sąsiada, który pod drzwiami mieszkania miał zostawiać listy z wulgarnymi treściami, miał również kierować groźby karalne pozbawienia życia i zdrowia. Na miejscu policjanci ustalili okoliczności tych zdarzeń.

Okazało się, że tego typu sytuacje mają miejsce już od dłuższego czasu. Funkcjonariusze poszli do mieszkania w którym przebywał 44-letni sąsiad. Pomimo wielokrotnego pukania do drzwi mężczyzna ich nie otwierał. Mundurowi doskonale wiedzieli, że jest on w lokalu. Na miejsce wezwali strażaków, po chwili byli już w jego mieszkaniu, gdzie mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci zgromadzili w sprawie materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie cztery zarzuty kierowania gróźb karalnych. Prokurator wystąpił z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu i decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię