Policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 27-letnią partnerką. Śledczy i prokurator przesłuchali zatrzymanego jaworzanina, któremu przedstawili zarzuty, zaś sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jaworscy kryminalni zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad swoją partnerką. Z zebranych informacji wyłania się trwająca w tym domu przemoc, która przybrała niemalże formę tortur. Wśród stosowanych metod były groźby pozbawienia życia i okaleczanie. Z uwagi na charakter sprawy nie podajemy szczegółów. Po przesłuchaniu świadków i zgromadzeniu dokumentacji medycznej, 40-letniemu jaworzaninowi przedstawiono zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad swoją 27-letnią partnerką.

Z uwagi na charakter przestępstwa, jaworscy śledczy skierowali wobec mężczyzny wniosek do prokuratora o zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Jaworze przychylił się do wniosku, a zatrzymany na najbliższe trzy miesiące został już osadzony w jednym z aresztów śledczych. 40-latek będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy, ponieważ w przeszłości był karany za znęcanie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię