Ilustracja/archiwum.

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. 21-latka przy sobie i w mieszkaniu miała prawie 20 gramów 3CMC. Kobieta ponad 20 razy udzieliła substancji psychotropowych innym osobom. Zatrzymana już usłyszała zarzuty. Wobec kobiety został zastosowany areszt na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację o kobiecie, która może posiadać zabronione substancje. Kilka dni temu funkcjonariusze na ulicy Kochanowskiego zauważyli kobietę, który na ich widok bardzo się zdenerwowała. Okazało się, że 21-latka miał przy sobie prawie 5 gramów 3CMC. Prawie 15 gramów 3CMC policjanci znaleźli w jej mieszkaniu.

Kobieta trafiła do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono. W trakcie trwania czynności z zatrzymaną policjanci ustalili, że ponad 20 razy udzieliła odpłatnie narkotyki innym osobom.

21-latka już usłyszała zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec kobiety aresztu na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię