Do nietypowego zdarzenia doszło 17 stycznia w Kamieniu Pomorskim przy ul. A Mickiewicza. 38-latka, kierująca samochodem osobowym marki Skoda podczas parkowania pomyliła pedał hamulca z pedałem gazu i z impetem najechała na zaparkowane obok auto. Cała sytuacja na szczęście zakończyła się jedynie na niewielkich uszkodzeniach obu pojazdów.

Kilka minut po godzinie 16:00 dyżurny kamieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który najechał na zaparkowany pojazd marki Volvo i zatrzymał się na nim.

Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy szybko zlokalizowali nietypowo „zaparkowaną” skodę oraz jej właścicielkę. Trzeźwa 38-latka, mieszkanka Kamienia Pomorskiego w rozmowie z mundurowymi przyznała, że podczas parkowania swojego auta przodem, pomyliła pedał hamulca z pedałem gazu. W efekcie samochód zamiast się zatrzymać ruszył z impetem do przodu i ostatecznie zatrzymał się na masce pojazdu stojącego obok. W związku z tą sytuacją na szczęście nikomu nic się nie stało i skończyło się jedynie na kilku wgnieceniach w karoserii oraz pękniętych zderzakach obu aut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię