Chorzowscy kryminalni zatrzymali matkę z synem, którzy posiadali i rozprowadzali duże ilości narkotyków. Mundurowi znaleźli w ich mieszkaniu prawie 700 „działek” dilerskich marihuany oraz 1400 amfetaminy. Oprócz zarzutu posiadania substancji niedozwolonych, rodzinny duet usłyszał także zarzut ich udzielania.

Chorzowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mogą znajdować się duże ilości narkotyków. Ustalenia śledczych wskazywały także, że w narkotykowy proceder może być wplątana 38-letnia mieszkanka Chorzowa oraz jej 18-letni syn. Policjanci postanowili sprawdzić ten trop. Podczas przeszukania ich mieszkania, podejrzenia się potwierdziły.

Policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 1400 działek dilerskich oraz 700 porcji marihuany. Dodatkowo 18-latek posiadał 5 tabletek ekstazy. Przestępczy duet został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie amatorom narkotyków zarzutu posiadania oraz udzielania narkotyków. Za przestępstwo, którego się dopuścili, mogą trafić do więzienia na kilka lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię