Policjanci kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia, a w przypadku posiadania znacznej ilości środków odurzających kara wzrasta do 10 lat.

Gdyńscy policjanci każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na terenie miasta. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców mundurowi prowadzą szereg różnych działania, dzięki czemu w piątek funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzny, przy którym odnaleziono znaczną ilość środków odurzających. 32-latek miał przy sobie ponad 13 kg amfetaminy i prawie 50 gramów kokainy.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do Prokuratury Rejonowej w Gdyni, gdzie zostały przedstawione mu zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani odnośnie posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz czynienia przygotowań do wprowadzenia ich do obrotu. Pierwsze przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności, a drugi czyn do lat 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię