Spore kłopoty ma mieszkanka powiatu kościerskiego, a wszystko za sprawą niezastosowania się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Policjanci zwrócili uwagę na kobietę, która nie miała założonej maseczki. Gdy policjanci podjęli interwencję, zaczęła się awanturować i nie chciała podać swoich danych osobowych. 29-latka znieważyła policjantów i trafiła do policyjnego aresztu. Teraz grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj ok. Godz. 17.00 policjanci z komendy powiatowej policji w Kościerzynie zauważyli kobietę, która szła chodnikiem bez zasłoniętych ust i nosa. Mundurowi zwrócili jej uwagę, kobieta nie chciała podać swoich danych osobowych. Policjanci przewieźli ją do budynku komendy, by zweryfikować dane osobowe. W trakcie transportu kobieta znieważyła konwojujących ją policjantów.

Funkcjonariusze ustalili dane kobiety. To 29-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego. Kobieta została zatrzymana, spędziła noc w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty znieważenia, niezasłaniania ust i nosa oraz niepodania danych osobowych, za co grozi jej kara do 2 lat.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię