Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało również nimi handlował. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Łącznie z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać ponad 2500 porcji handlowych. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o handel nimi.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie uzyskali informację, że 29-latek najprawdopodobniej posiada w domu narkotyki. Policjanci przeszukali jego mieszkanie, w którym znaleźli marihuanę oraz amfetaminę. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 2500 porcji handlowych.

Funkcjonariusze w wyniku dalszych czynności w tej sprawie ustalili, że 29-latek również handlował środkami odurzającymi i z tego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają kolejnych odbiorców.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz handel nimi grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 23 listopada 2020 roku  Sąd Rejonowy  Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię