Mimo że połączenie mleka i ogórków nie jest dobrym pomysłem, to właśnie po te zapasy sięgnął 27-latek, który włamał się do jeden z piwnic w Borzytuchomiu. Mężczyzna został zatrzymany przez bytowskich dzielnicowych, którzy w jego domu odnaleźli ukradzione produkty. Ich wartość właściciel oszacował na 20 zł. Włamywacz usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Bytowscy dzielnicowi otrzymali informację o kradzieży włamaniem do pomieszczenia gospodarczego w Borzytuchomiu. Sprawca miał ukraść produkty spożywcze. Właściciel przekazał mundurowym, że włamywacz zniszczył zabezpieczenia w drzwiach jego piwnicy, wyrywając zawias z kłódką. Po sprawdzeniu okazało się, że sprawca ukradł karton mleka i słoik ogórków o wartości 20 zł. Funkcjonariusze szybko wytypowali sprawcę tego przestępstwa i pojechali do jego miejsca zamieszkania. W czasie przeszukania znaleźli skradzione produkty. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał się, że to on włamał się do piwnicy i zabrał wyłącznie te dwie rzeczy.

27-latek został zatrzymany i przewieziony do bytowskiej komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię