Członkowie polskiej filii grupy łowców pedofilów ECPU (Elusive Child Protection Unit) zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który próbował uwieść 12-latkę, a gdy ta odmówiła spotkania zagroził jej, że ją zgwałci i zamorduje.

Polscy łowcy pedofilów musieli mocno się napracować, aby zatrzymać 27-latka. – Mężczyzna był niezwykle przebiegły i ostrożny. Jego rozpracowanie zajęło nam blisko 4 miesiące. W tym przypadku chodziło bowiem również o kierowane przez niego groźby karalne. 27-latek bardzo się pilnował, korzystał z wielu kont, jednak pomimo tego nie pozostał bezkarny. W sprawę tą zaangażowane były osoby z całego kraju – tłumaczył przedstawiciel polskiej filii ECPU w rozmowie z portalem lublin112.pl.

Zatrzymanie zwyrodnialca nastąpiło w sobotę przed 12 na ulicy Krakowskie Przedmieście w Lublinie. Przedstawiciele ECPU po ujęciu 27-latka natychmiast wezwali na miejsce policjantów. Według portalu lublin112.pl, zatrzymany miał przyznać się policjantom do nagabywania 12-latki.

Z informacji zebranych przez łowców pedofilów wynika, że 27-latek przesyłał dziewczynce intymne zdjęcia i szeroko opisywał, co zamierza jej zrobić podczas spotkania. Gdy 12-latka przestraszyła się i poinformowała zwyrodnialca, że nie zamierza się z nim spotkać, ten zrobił się agresywny. Straszył dziewczynkę, że ją zgwałci, a następnie zadźga nożem i wrzuci do Zalewu Zemborzyckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię