Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragedii rodzinnej, do której doszło dzisiaj w Rudzie Śląskiej. Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że 26-latek śmiertelnie ranił nożem swoją 80-letnią babcię oraz zaatakował innych członków rodziny. Zarówno sprawca, jak i jego 23-letni brat oraz 64-letni ojciec trafili do szpitala.

Przed godziną 9.00 policjanci z Rudy Śląskiej zostali zaalarmowani przez mieszkańca osiedla Bykowina, że w jednym z domów jednorodzinnych doszło do tragedii. Mężczyzna powiadomił o zdarzeniu mundurowych chwilę po tym, jak w oknie sąsiadującego z nim budynku zauważył zakrwawionego, wołającego o pomoc 23-latka. Na miejsce natychmiast pojechali stróże prawa. W domu znaleźli nieżyjącą już 80-latkę, z licznymi ranami ciętymi i kłutymi. Oprócz niej, wewnątrz obecni byli trzej mężczyźni.

Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia był 26-latek. Mężczyzna został zatrzymany i z powodu ran ciętych ręki trafił do szpitala. Do szpitala trafił także jego 64-letni ojciec i 23-letni brat – obaj mieli liczne rany cięte i kłute, zadane najprawdopodobniej nożem, który mundurowi znaleźli w domu.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczają ślady zbrodni.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię