Łęczyńscy policjanci ustalili i zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o liczne przestępstwa o charakterze narkotykowym, w tym udzielanie substancji psychotropowych małoletnim. Wczoraj wobec podejrzanego sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

W miniony czwartek łęczyńscy kryminalni, na podstawie prowadzanej pracy operacyjnej, zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu zamojskiego podejrzanego o posiadanie i udzielanie substancji psychotropowych osobom małoletnim. Podczas  przeszukania lokalu znajdującego się na terenie Łęcznej, gdzie 25-latek prowadził swoją działalność funkcjonariusze ujawnili substancje psychotropowe.

Nielegalne substancje ukryte były między innymi w szybie wentylacyjnym w toalecie. Kolejno w pojeździe użytkowanym przez mężczyznę policjanci ujawnili 19 gramów marihuany oraz 20 gramów dopalaczy. Ponadto łęczyńscy kryminalni ustalili, że podejrzany od sierpnia 2020 r. wielokrotnie udzielał małoletnim narkotyków.

25-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj został odprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania i udzielania małoletnim substancji psychotropowych. Wobec podejrzanego sąd zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Źródło: lubelska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię