W Sierpcu policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który odpowie za przestępstwo zniszczenia mienia. Wczoraj w jednym ze sklepów mężczyzna załatwił swoje potrzeby fizjologiczne na ubraniach. Zniszczone ubrania miały łączną wartość prawie 4500 złotych. Teraz mieszkaniec gminy Gozdowo może zostać osądzony za to przestępstwo, za które grozi kara do 5 lat więzienia.

Wczoraj po południu, policjanci z Sierpca zostali wezwani do centrum handlowego, gdzie miało miejsce niewłaściwe zachowanie młodego mężczyzny. Pracownicy sklepu poinformowali funkcjonariuszy, że klient oddał mocz na odzież wiszącą na wieszakach sklepowych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Policjanci szybko zatrzymali sprawcę tego bezmyślnego czynu. 25-latek przyznał się do zniszczenia mienia, ale nie był w stanie wyjaśnić swojego zachowania. Teraz mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za swoje czyny przed sądem, gdzie za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość zniszczonych ubrań wyniosła prawie 4500 złotych, co podkreśla powagę sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię