3 miesiące spędzi w areszcie 25-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną. Decyzją sądu, na wniosek nowodworskiej prokuratury, został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Nadzór nad postępowaniem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policjanci Wydziału Prewencji, kilka dni temu zatrzymali na terenie miasta 25-latka, który zamieszkiwał ze swoją konkubiną na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Z uzyskanych w trakcie prowadzonego postępowania informacji wynikało, że zatrzymany od stycznia tego roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Mężczyzna wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał ją słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe, kontrolował, uderzał, dusił i groził jej pozbawieniem życia.

Na wniosek nowodworskiej prokuratury, Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim wydał postanowienie o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania, na okres 3 miesięcy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię