24-letni mieszkaniec Koszalina odpowie przed Sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli łącznie 130 gramów suszu roślinnego oraz metaamfetaminy. Zakazane ustawą substancje zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Kryminalni z Komisariatu Policji II w Koszalinie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w trakcie realizacji własnych ustaleń przeszukali  miejsce zamieszkania 24-latka. Z posiadanych informacji wynikało, że może on posiadać większą ilość narkotyków. W domu mężczyzny policjanci znaleźli ponad 130 gramów marihuany i metamfetaminy, z której możliwe byłoby przygotowanie kilkadziesiąt dilerskich porcji.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a o jego dalszym losie zadecyduje Sąd. 24-latek już usłyszał zarzut posiadania zakazanych ustawą substancji i decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię