Wczoraj, w godzinach popołudniowych na ulicy Kościuszki w Boguszowie-Gorcach doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęła 22-letnia mieszkanka powiatu wałbrzyskiego. Kobieta kierująca quadem straciła panowanie nad pojazdem po zahaczeniu o krawężnik, w wyniku czego spadła z quada i uderzyła o ziemię. Pomimo długotrwałej walki ratowników medycznych, nie udało się uratować życia młodej kobiety.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin działała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, której zadaniem było wyjaśnienie pełnych okoliczności zdarzenia. Policjanci ustalili, że 22-latka posiadała prawo jazdy. W wyniku śledztwa zostaną przedstawione dalsze informacje dotyczące przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku.

W związku z tragicznym wypadkiem, który miał miejsce w Boguszowie-Gorcach, funkcjonariusze z Wałbrzycha apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, zarówno przez kierowców różnego typu pojazdów, jak i pieszych – niechronionych uczestników ruchu drogowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię