Kryminalni zatrzymali 22-latkę podejrzaną o pobicie 33-latki. Sprawczyni, zadając ciosy pięściami, doprowadziła u pokrzywdzonej do obrażeń i licznych stłuczeń ciała. Dodatkowo w mieszkaniu zatrzymanej kobiety, kryminalni ujawnili marihuanę.

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie, że pod koniec lipca doszło do pobicia na terenie Kwidzyna. Zgłaszająca doznała wtedy licznych obrażeń ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że do idącej chodnikiem 33-latki podeszła 22-latka, która przewróciła ją na ziemię a następnie szarpiąc za włosy i uderzając pięściami w twarz spowodowała obrażenia ciała.

Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość osoby podejrzewanej o pobicie. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali ją w mieszkaniu, w którym w trakcie przeszukania znaleźli narkotyki w postaci marihuany. Zatrzymana 22-letnia mieszkanka Kwidzyna usłyszała zarzuty pobicia, kierowania gróźb karalnych oraz posiadania narkotyków.

Za uszkodzenie ciała i kierowanie gróźb karalnych kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków do 3 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię