archiwum

Zarzuty kradzieży usłyszała wczoraj 22-latka z Białej Podlaskiej. Kobieta podejrzana jest o kradzieże markowych perfum w drogeriach. Do zdarzeń doszło w lipcu br. na terenie miasta. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 700 zł. 22-latka przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci bialskiej komendy powiadomieni zostali o kradzieżach sklepowych do jakich doszło w lipcu br. w drogeriach na terenie miasta. Łupem sprawcy padły markowe perfumy. Pokrzywdzeni oszacowali straty powstałe w wyniku działalności sprawcy na kwotę ponad 700 zł.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy, w trakcie wykonywanych czynności ustalili personalia osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży. Okazało się, że jest to 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta zatrzymana została do wyjaśnienia.

Wczoraj „amatorka cudzego mienia” usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że wybierała tylko popularne produkty. Dodała że potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających.

O dalszym losie amatorki cudzego mienia zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię