Ursynowscy dzielnicowi zatrzymali 22-letnią kobietę poszukiwaną przez Sąd Okręgowy w Warszawie celem zastosowania środka zapobiegawczego w postaci 3 miesięcy aresztu za przestępstwa narkotykowe. Kobieta ukrywała się w jednym z mieszkań na terenie warszawskiego Ursynowa. Policjanci ustalili jej miejsce zamieszkania, a następnie złożyli jej wizytę. Po zatrzymaniu trafiła do policyjnego aresztu, a następnie została przewieziona do wskazanego zakładu karnego.

Około godziny 9.00 w ramach obchodu rejonu służbowego dzielnicowi dokonali sprawdzenia jednego z mieszkań przy ul. Hirszfelda na warszawskim Ursynowie. Z ustaleń policjantów wynikało, że może tam przebywać 22-latka poszukiwana przez Sąd Okręgowy w Warszawie celem zastosowania środka zapobiegawczego w postaci 3 miesięcy aresztu za przestępstwa narkotykowe.

W trakcie czynności policjanci zastali poszukiwaną pod wskazanym adresem. Po okazaniu jej sądowego postanowienia policjanci zatrzymali kobietę, a następnie osadzili ją w policyjnym areszcie. Następnego dnia, po wykonaniu czynności z jej udziałem została ona przetransportowana do wskazanego zakładu karnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię