Ponad pół kilograma marihuany zabezpieczyli kryminalni z Szamotuł. Do sprawy zatrzymali 22-latka, który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna usłyszał też zarzuty udzielania środków odurzających oraz posiadania przyrządów służących do przerabiania marihuany. Śledztwo w sprawie jest w toku.

W ubiegłym tygodniu kryminalni z Szamotuł natrafili na trop 22-letniego szamotulanina podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania okazało się, iż przypuszczenia funkcjonariuszy były słuszne.

Już po wejściu do mieszkania czuć było wyraźnie charakterystyczny zapach marihuany. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilkanaście słoików, plastikowe pojemniki i woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Mężczyzna miał też wagę i przyrządy służące do przerabiania marihuany. Po zważeniu zabezpieczonego suszu okazało się, że mężczyzna posiadał ponad pół kilograma marihuany.

22-latek został zatrzymany, a po zebraniu materiałów dowodowych w sprawie przesłuchał go prokurator. Usłyszał zarzuty udzielania marihuany, posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz posiadania przyrządów służących do przerabiania narkotyków. W sprawie toczy się prokuratorskie śledztwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię