Nakaz opuszczenia zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia zastosowali kamiennogórscy policjanci wobec 22-letniego mężczyzny, który wszczął domową awanturę, a w jej trakcie dusił i uderzał swoją partnerkę. Co więcej, zatrzymany posiadał przy sobie narkotyki. Teraz odpowie za to przed sądem.

W miniony wtorek kamiennogórscy policjanci zostali wezwani na interwencję dotyczącą awantury domowej. Funkcjonariusze na podstawie relacji zgłaszającej ustalili, iż jej partner po całonocnej nieobecności powrócił do mieszkania i wówczas wszczął awanturę, podczas której dusił i bił pokrzywdzoną oraz ugryzł ją w policzek.

Mundurowi po przybyciu na miejsce obezwładnili agresywnego mężczyznę, zapewniając tym samym kobiecie bezpieczeństwo. Podczas dalszych czynności policjanci znaleźli w paczce papierosów należącej do zatrzymanego zawiniątko wraz z zawartością substancji krystalicznej. Przeprowadzony test zabezpieczonej substancji wykazał zawartość metamfetaminy.

22-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut naruszenia czynności narządów ciała na okres nie dłuższy niż 7 dni oraz posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Kamiennogórscy funkcjonariusze zastosowali wobec mężczyzny nakaz opuszczenia zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię