Trzy najbliższe miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 21-latek z gminy Rejowiec Fabryczny. Policjanci zatrzymali go po tym, jak wtargnął na teren jednej z posesji i bez przyczyny zaczął bić i kopać po głowie mieszkającego tam mężczyznę. Dodatkowo napastnik zagroził pozbawieniem życia i uszkodził ogrodzenie. Notowany za wcześniejsze przestępstwa 21-latek tym razem odpowie za groźby, naruszenie miru domowego i uszkodzenie mienia.

W miniony wtorek policjanci z komisariatu w Rejowcu Fabrycznym zatrzymali 21-latka, który kilka dni wcześniej zaatakował i pobił mieszkającego po sąsiedzku mężczyznę. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Rejowiec Fabryczny.

Z relacji pokrzywdzonego wynika, że napastnik wtargnął na teren jego posesji i bez przyczyny zaczął go bić i kopać po głowie, co spowodowało u niego poważne obrażenia twarzy. Pomimo żądania domowników nie chciał odejść, groził przy tym pozbawieniem życia. Uszkodził też bramkę w ogrodzeniu i parapet okienny.

21-latek był już notowany za przestępstwa narkotykowe, przeciwko wolności, rodzinie i opiece oraz mieniu. Na swoim koncie ma też naruszenie nietykalności i znieważenie funkcjonariusza publicznego. W tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla mężczyzn. Sąd Rejonowy w Krasnymstawie przychylił się do wniosku i wczoraj zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię