Dantejskie sceny rozegrały się w środę, 10 lutego w Nowym Dworze Mazowieckim. Młody mężczyzna wtargnął do domu emerytowanej nauczycielki, zgwałcił ją, a następnie dotkliwie pobił.

Sprawę szeroko opisują miejscowe media. 21-latek najprawdopodobniej włamał się do domu seniorki z zamiarem kradzieży wartościowych przedmiotów. Gdy zobaczył, że wewnątrz znajduje się 82-latka natychmiast się na nią rzucił. Mężczyzna najpierw zgwałcił kobietę, a następnie dotkliwie ją pobił. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dramat 82-latki zakończył się, gdy do domu wrócił jeden z domowników. Spłoszony 21-latek uciekł z domu przez balkon, a powiadomione służby rozpoczęły jego poszukiwania. Nastolatek został namierzony na dworcu kolejowym – najprawdopodobniej próbował zbiec z miasta.

Zarówno prokuratura, jak i policja nie udzielają zbyt wielu informacji na temat zdarzenia, zasłaniając się dobrem sprawy. 21-latek był sąsiadem starszej kobiety. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię