Policjanci z Częstochowy  zwalczający przestępczość narkotykową i pseudokibiców zatrzymali 21-latka, który uprawiał konopie i posiadał marihuanę. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad kilogram zielonego suszu. Mieszkaniec Bełchatowa usłyszał zarzuty i decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i pseudokibiców wnikliwie analizują podczas codziennej służby każdą informację o osobach, które mogą posiadać narkotyki. Tym razem trop zaprowadził ich na teren województwa łódzkiego. 28 września dotarli do 21-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad kilogram marihuany. Kilkanaście kilometrów dalej, na działce rekreacyjnej uprawiał, a następnie suszył w wolnostojącej toalecie nielegalne konopie. Kryminalni zabezpieczyli łącznie prawie 1,3 kilograma zielonego suszu.

Mieszkaniec Bełchatowa usłyszał już zarzuty, zagrożone karą do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec 21-latka policyjny dozór. Teraz 5 razy w tygodniu musi się meldować w komisariacie i ma zakaz opuszczania kraju. Dodatkowo będzie musiał wpłacić ponad 20 tysięcy złotych poręczenia majątkowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię