Ponad 700 g. marihuany, blisko 400 g. mefedronu i 300 tabletek ekstazy ujawnili i zabezpieczyli chełmscy kryminalni. Taką znaczną ilość narkotyków posiadali w mieszkaniu i samochodzie 20-latek i jego 38-letnia znajoma. Wczoraj obydwoje usłyszeli zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani. Za popełnione przestępstwo zgodnie z zapisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Chełmscy kryminalni realizując posiadane informacje zapukali do drzwi jednego z mieszkań w Chełmie. Lokal wynajmował 20–letni mężczyzna oraz jego 38–letnia znajoma. W trakcie przeszukania mieszkania oraz ich samochodu policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Ponad 700 gramów marihuany, blisko 130 gramów amfetaminy i blisko 400 gramów mefedronu. Stróże prawa zabezpieczyli też prawie 300 tabletek ekstazy oraz trzy wagi służące do porcjowania narkotyków.

Obydwoje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj z ich udziałem wykonywane były dalsze czynności procesowe. Usłyszeli zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Wczoraj podejrzani zostali tymczasowo aresztowani. Za popełnione przestępstwo zgodnie z zapisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię