Ilustracja/archiwum.

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. 20-latek przy sobie posiadał 3-CMC. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 2 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać zabronione substancje. Kilka dni temu funkcjonariusze, na ulicy Wrzeciono zauważyli młodego mężczyznę, co do którego mieli uzasadnione podejrzenie, że handluje on narkotykami. Kryminalni ujawnili przy mężczyźnie 3-CMC.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna udzielał również substancje psychotropowe innym osobom.

Zebrany przez kryminalnych materiał dowodowy pozwolił bielańskiej prokuraturze na przedstawienie 20-latkowi zarzutu za handel i posiadanie środków odurzających. Za te przestępstwa zatrzymanemu mężczyźnie zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu na 2 miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię