Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Przy kobiecie i w mieszkaniu zajmowanym przez parę policjanci znaleźli i zabezpieczyli w sumie blisko 3 kilogramy marihuany, mefedronu i kokainy. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu pary na 3 miesiące.

Praca operacyjna policjantów ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego kolejny już raz doprowadziła ich do osób i miejsca, gdzie miały znajdować się znaczne ilości narkotyków. Policjanci zorganizowali zasadzkę i cierpliwie czekali aż nadarzy się właściwy moment, aby zatrzymać „figurantów” i wkroczyć do ich mieszkania.

Para została zatrzymana na ulicy Włodarzewskiej. W torebce 19-latki kryminalni znaleźli 6 zgrzanych termicznie pakietów z mefedronem, jeden pakiet z marihuaną oraz jeden z kokainą.

Kolejne narkotyki policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania kobiety i mężczyzny. W szafie kryminalni ujawnili 5 pakietów zgrzanych termicznie z marihuaną, 5 z mefedronem, 2 z kokainą, 3 pojemniki plastikowe z marihuną i innymi środkami chemicznymi oraz słoik z mefedronem. W sumie policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 3 kilogramy środków odurzających.

Ponadto kryminalni zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków, zgrzewarkę termiczną oraz pieniądze w kwocie 18.500 złotych mogące pochodzić z przestępstwa.

W prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Ochota śledztwie zarówno kobieta jak i 23-letni mmężczyzna usłyszeli już zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię