Policjanci zespołu do walki z przestępczością narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Śremie ustalili i zatrzymali 22-letniego dilera, który sprzedawał amfetaminę 18-latkowi z gminy Dolsk. Funkcjonariusze zabezpieczyli aluminiowe zwitki z tym narkotykiem, wagi jubilerskie, pieniądze i charakterystyczne woreczki foliowe. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące sprzedaży i posiadania amfetaminy. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 22-letni mieszkaniec Śremu, w rejonie swojego miejsca zamieszkania, sprzedaje amfetaminę.

Pracując nad tą sprawą 25 października br., około godz. 19.30, funkcjonariusze na jednym ze śremskich osiedli zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Dolsk, który posiadał 5 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania tego narkotyku i został przesłuchany.

Potwierdziły się też ustalenia kryminalnych, bo okazało się, że 18-latek już kilka razy w tym roku przyjeżdżał po amfetaminę do Śremu i kupował ją od 22-letniego dilera.

Jeszcze tego samego dnia, około godz. 21.45, policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali 22-letniego mieszkańca Śremu. Funkcjonariusze w jego bieliźnie znaleźli saszetkę, a w niej 34 aluminiowe  zwitki z amfetaminą oraz woreczek foliowy z tym narkotykiem. Ponadto policjanci zabezpieczyli pieniądze, które mężczyzna miał przy sobie, a podczas przeszukania miejsca zamieszkania 22-latka znaleźli jeszcze dwie wagi jubilerskie i charakterystyczne woreczki foliowe z zapięciem strunowym z resztkami białej substancji i suszu roślinnego.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące posiadania i sprzedaży amfetaminy. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Źródło: Wielkopolska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię