Kryminalni z Częstochowy zatrzymali 18-latka, który posiadał prawie kilogram marihuany. Policjanci ustalili również, że sprzedawał narkotyki małoletnim. Przestępca usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci codziennie wnikliwie sprawdzają każdy trop, dzięki któremu możliwe jest przeciwdziałanie przestępczości narkotykowej na terenie miasta i powiatu częstochowskiego. W ubiegłym tygodniu kryminalni z komendy miejskiej uzyskali informację, z której wynikało, że młody mieszkaniec Aleksandrii posiada znaczne ilości marihuany i handluje nią na terenie powiatu częstochowskiego.

Policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia, gdy 12 października br. dokonali przeszukania jego miejsca zamieszkania. Zabezpieczyli tam prawie 1 kilogram marihuany. W toku dalszych czynności okazało się, że 18-latek udostępniał również narkotyki osobom małoletnim. Mężczyzna usłyszał łącznie 6 zarzutów. Decyzją częstochowskiego prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię