18-latek z Józefowa odpowie za kradzież i zniszczenie mienia w jednym z lokali gastronomicznych w Józefowie. Mężczyzna ukrył się wewnątrz lokalu przed zamknięciem w nocy z piątku na sobotę. Jak ustalili policjanci dokonał licznych zniszczeń i ukradł pieniądze z kasy. Mężczyzna przebywając w barze upił się i usnął. Znalazła go właścicielka lokalu i powiadomiła policję. Teraz 18-latek za swoją „całonocną imprezę” odpowie przed sądem.

18-letni mieszkaniec Józefowa w nocy piątku na sobotę ukrył się przed zamknięciem w jednym z lokali gastronomicznych znajdujących się na terenie Józefowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, 18-latek po zamknięciu baru „częstował” się dostępnym w lokalu alkoholem i jedzeniem. Młody mężczyzna dokonał również kradzieży pieniędzy znajdujących się w kasie baru oraz kilku butelek alkoholu. Jakby tego było mało 18-latek zniszczył część wyposażenia baru. Po „całonocnej samotnej imprezie” chłopak w stanie upojenia alkoholowego usnął.

Śpiący wewnątrz lokalu mężczyzna został odnaleziony przez właścicielkę, która powiadomiła policję. Jak ustalili mundurowi 18-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za kradzież i zniszczenie mienia odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię