Policjanci z wydziału kryminalnego rudzkiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i ich rozprowadzanie wśród nieletnich. Kryminalni zabezpieczyli łącznie prawie kilogram amfetaminy, marihuany, dopalaczy i tabletek ecstasy. Rudzianin usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji odurzających, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z komendy w Rudzie Śląskiej, realizując sprawę rozprowadzania substancji odurzających wśród nieletnich, zatrzymali 18-letniego rudzianina. Młody diler został zatrzymany w miejscu, gdzie handlował nielegalnym towarem. Policjanci zabezpieczyli przy nim amfetaminę, marihuanę, dopalacze i tabletki ecstasy. Narkotyki ważyły blisko kilogram. Ilość ta pozwalała przestępcy na przygotowanie ponad 7000 dilerskich działek środków odurzających.

Zabezpieczone nielegalne substancje zostały przekazane do dalszych badań, a 18-letnim dilerem zajęli się śledczy. Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty i wystąpił do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Wczoraj rudzki sąd przychylił się do wniosku śledczych i zadecydował, że młody diler najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię