17-letni mieszkaniec gminy Rejowiec zastał wczoraj tymczasowo aresztowany, po tym jak w środę za pomocą przewodu elektrycznego wpiętego w gniazdko raził prądem i dusił poduszką 44-latkę. Gdy usłyszał krzyki członków rodziny uciekł przez okno. Po kilku godzinach został zatrzymany przez policjantów. 17-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w minioną środę (16.02.20222). Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o porażeniu prądem 44-letniej kobiety z gminy Rejowiec. Na miejsce została również wezwana pomoc medyczna, która udzieliła jej natychmiastowej pomocy.

Jak wstępnie ustalili policjanci 17-latek poprzez podłączenie kabla do gniazdka raził prądem 44-latkę. Kobieta zaczęła się bronić i krzyczeć wówczas młody mężczyzna chcąc ją uciszyć przyłożył jej do twarzy poduszkę i zaczął dusić. Gdy usłyszał krzyki członków rodziny wyskoczył przez okno i uciekł. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez mundurowych i osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię